Základní informace

Termín: neděle 1.XII.2019 od 9,45 hodin

Pořadatel: AC TJ Jičín ve spolupráci s oddílem orientačního běhu Sportcentrum Jičín a obcí Brada – Rybníček

Místo: Brada u Jičína (asi 5 km od Jičína směrem na Turnov, Liberec)

Přihlášky: e-mail na adresu : sindelarp@seznam.cz;, osobně v sobotu mezi 15,00 – 16,00 na 4.ZŠ v Jičíně (pod nemocnicí) nebo v neděli na Bradech v kanceláři závodu (8,30 – 9,45) – intervalové starty do 10,30 hodin Doporučujeme použít e-mail!!!

Startovné: hromadné starty 30,-Kč, intervalové starty 50,- Kč, při převzetí čísla. Startovní čip obdrží závodníci v intervalových startech v závodní kanceláři na základě zaplacení vratné zálohy 100,-Kč.

Výsledky: http://mikulasskybeh.eu

Tratě: vedeny po měkkých lesních cestách se značným převýšením. Délky tratí jsou uvedeny v časovém pořadu závodu. Profil tratě

Vyhlášení: proběhne ihned po doběhu každé kategorie hromadných startů. Intervalové běhy ve dvou blocích dle časového pořadu.

Ceny: v dětských kategoriích věcné ceny, v intervalových závodech mládeže obdrží první tři závodníci věcné ceny, v závodě dospělých finanční prémie (muži a ženy 1500 – 1000 – 500,-Kč, veteránky a veteráni 750 – 500 – 250,-Kč). Vítěz hlavní kategorie putovní pohár.

Doprava: pořadatel nezajišťuje

  • závodí se dle pravidel atletiky ČAS pro běhy mimo dráhu
  • čas je měřen elektronickými čipy připevněnými na levé botě běžce. Čip bude pořadatelem zapůjčen za VRATNOU ZÁLOHU 100,-Kč. Závodník po doběhu obdrží okamžitě svůj čas a bude informován o průběžném pořadí.
  • umisteni_cipu_500x317
  • pořadatel nezajišťuje noclehy
  • zvolte vhodné oblečení, při MB se často mění klimatické podmínky
  • v prostoru cíle je k dispozici občerstvení
  • parkovat lze v Podůlší, či na Prachově, pěšky z parkovišť je na start cca 15 minut